Дана Угода укладається між інтернет-магазином «DaisySign.com», розташованим в мережі Інтернет за адресою https://DaisySign.com/ (далі – «Інтернет-магазин») і користувачем послуг інтернет-магазину «DaisySign.com» (далі – «Покупцем»), і визначає умови придбання товарів через Інтернет-магазин «DaisySign.com».

1.Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент реєстрації Покупця на сайті Інтернет магазину. Реєстрація Покупця на сайті Інтернет-магазину є підтвердженням повної згоди Покупця з умовами цієї Угоди.

1.2. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити односторонньому порядку зміни до цієї Угоди.

1.3. Ця Угода є договором приєднання в розумінні ст. 634 Цивільного кодексу України.

2. Реєстрація на сайті Інтернет-магазину

2.1. Покупець погоджується з тим, що для використання послуг Інтернет-магазину йому необхідно пройти процедуру реєстрації на сайті Інтернет-магазину.

2.2. Для здійснення реєстрації Покупцеві необхідно заповнити реєстраційну форму. При заповненні реєстраційної форми Покупець погоджується надати правдиву, точну і повну інформацію. Якщо Покупець надає невірну інформацію або у Інтернет-магазину є підстави вважати, що надана Покупцем інформація невірна, неповна або неточна, Інтернет-магазин має право призупинити або скасувати реєстрацію Покупця і відмовити Покупцеві в наданні своїх послуг.

3. Інформація про товар

3.1. Інформація про товар, що пропонується для покупки в Інтернет-магазині, представлена ​​у вигляді фотографій і описів товару.

3.2. Товар може незначно відрізнятися від його фотографій на сайті Інтернет-магазину.

3.3. На прохання Покупця представник Інтернет-магазину може надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

4. Формування та оформлення замовлень

4.1 Для придбання Продукції в Інтернет-магазині Покупець здійснює оформлення замовлення на придбання Продукції. Оформлення замовлення здійснюється за допомогою відповідного інтерфейсу, наявного на сторінках Інтернет-магазину. При оформленні замовлення Покупець надає Продавцю наступну інформацію: повне ім’я; email; телефон; адреса.

4.2 Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

4.3 При замовленні товару в нічний або неробочий час, а також вихідний або святковий день замовлення вважається отриманим о 10 годині ранку наступного робочого дня.

4.4 Після оформлення замовлення на email Покупця приходить письмове повідомлення про зроблений замовленні продукції. У разі незгоди Покупця з інформацією, вказаною в цьому повідомленні, він зобов’язаний письмово або по телефону відмовитися від виробленого замовлення.

5. Доставка товару

5.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, в узгодженому кількості та асортименті, здійснюється різними службами доставки по всій території України.

5.2. Відправлення та доставка замовленого товару проводиться в обумовлені в телефонному режимі з Покупцем терміни.

5.3. Покупець зобов’язаний у присутності кур’єра виконати прийняття замовленого товару за кількістю, якості, асортименту та комплектності товару.

6. Повернення товару

6.1. Покупець має право відмовитися від товару після його отримання протягом 14 днів. Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд (не розкрити плівка), споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.

6.2. При відмові Покупця від товару Інтернет-магазин повертає йому грошову суму, сплачену за товар, за вирахуванням суми витрат Інтернет-магазину, пов’язаних з доставкою товару Покупцеві і вивезенням товару від Покупця.

7. Відповідальність

7.1. Всі послуги, що надаються Інтернет-магазином надаються за принципом “як є”. Інтернет-магазин не несе відповідальності за можливі технічні помилки в роботі сайту, наслідком яких є неможливість виконання замовлення або його несвоєчасне виконання, але ми будемо працювати над поліпшенням і виправленням можливих помилок. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконання можуть призвести обставини, зумовлені людським фактором, або ж події непереборної сили (форс-мажор), викликані соціальними і природними катаклізмами (війни, пожежі, повені, революції та ін.).

7.2. У разі неможливості виконання прийнятих на себе зобов’язань з причин, вказаних вище (виключаючи форс-мажор), Інтернет-магазин несе відповідальність в межах сум, отриманих від Покупців в якості оплати за послуги.

7.3. Інтернет-магазин не несе і ні за яких обставин не може нести ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від Покупців в якості оплати за послуги.

7.4. Інтернет-магазин не несе ніякої відповідальності у випадку настання форс-мажорних обставин.

8. Конфіденційність

8.1 Інтернет-магазин зберігає всю інформацію про замовлення і даних Покупця і зобов’язується не розголошувати її. Інтернет-магазин зобов’язується не поширювати конфіденційну інформацію про будь-яких даних Покупця без його на те письмової згоди, за винятком випадків, обумовлених в угоді або інших випадків, передбачених чинним законодавством.

9. Інтелектуальна власність

9.1. Вся інформація, що міститься на сторінках Інтернет-магазину, включаючи фотографії, логотипи, дизайн, опису, а також інша інформація – є інтелектуальною власністю Інтернет-магазину. Копіювання і будь-яке інше використання матеріалів магазину в комерційних цілях без згоди Інтернет-магазину заборонено.

10. Заключні положення

10.1. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов’язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

10.2. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.