Шановний Партнере!

Дякуємо за інтерес до нашої продукції.

Ми є українським виробником з Ужгорода, який спеціалізується на створенні та виготовленні нестандартної продукції і ми завжди відкриті до взаємовигідної співпраці.

Отже, до справи.

  1. Будучи виробником, ми приділяємо велику увагу якості продукції та її екологічності. Тому Ви будете впевнені, що споживач отримує якісний товар, який є безпечним для його здоров’я та довкілля.
  2. Беручи до уваги попередній пункт, ми прагнемо створити максимально клієнт-орієнтовану екосистему і готові зробити все, щоб наші споживачі були задоволеними.
  3. Ми пропонуємо хороші ціни на нашу продукцію для Партнерів.
  4. Умовами співпраці передбачені додаткові бонуси в залежності від обсягів продаж.
  5. Завдяки співпраці з ІТ-партнером, ми пропонуємо широкі можливості для автоматизації процесу нашої співпраці.

З метою покращення та автоматизації процесу обробки замовлень Ви отримуєте обліковий запис у CRM системі (KeepinCRM). Наш партнер додатково може реалізувати інтеграцію CRM та Вашої торгової площадки.

Ми надаємо необхідні фото та текстові матеріали для наповнення Вашої торгової площадки.

Назви товарів повинні співпадати з назвами у прайсі. Ціни для споживачів повинні бути не меншими за рекомендовані роздрібні ціни (РРЦ) у прайсі.

Ми надаємо Вам спеціальні знижені ціни на нашу продукцію. Порядок розрахунків обумовлюється у договорі про співпрацю.

Додатково застосовуються спеціальні бонуси:

  • L  – бонус за лояльність. Протягом терміну дії договору ми оплачуємо комісію у розмірі знижки згідно з прайсом за всі наступні замовлення клієнтів, отриманих за Вашим посередництвом, незалежно від того, чи вони замовляють на Вашій чи нашій торговій площадці. Всю історію замовлень Ваших клієнтів Ви бачите в CRM.
  • Е та ЕР – бонуси за реалізацію. Якщо сума отриманих нами коштів за реалізацію продукції за Вашим посередництвом протягом трьох календарних місяців перевищує певний поріг , то ми повертаємо на Ваш рахунок суму, яка обраховується за допомогою бонусного коефіцієнту в залежності від обсягів реалізації.

Щоб дізнатися більше та отримати індивідуальну пропозицію, телефонуйте: + 38 (066) 286 20 62