fbpx

Як та чим розфарбовувати 3D пазли ArtLayer?

Нам часто задають питання, як та чим розфарбовувати наші 3D пазли, тому ми вирішили написати для вас невеличку статтю на цю тему. Ви не просто розмальовуєте пазл, а створюєте щось унікальне самі або може в колі рідних та діток. В двох словах – це релакс та терапія. Так ось для того, щоб цей процес приніс вам виключно задоволення, ми дамо вам кілька порад та рекомендацій щодо вибору фарб:

1. Акрилові фарби та гуаш. Висихають дуже швидко після нанесення, не утворюють тріщин. На відміну від олійних фарб наносити можна як у дуже рідкому, розбавленому стані, так і у вигляді пасти. Не вимагають закріплення лаками, мають властивість утворювати плівку.

2. Аерозольна фарба. Так, це саме ці балончики з фарбою, якою часто розмальовують фасади будівель вуличні митці =). Цими фарбами ви також можете розфарбувати наші пазли. Фарбувати на відстані 10-15 см від 3D пазла, щоб не було різних розводів та патьоків. Розфарбовувати аерозольним балончиком краще на відкритому повітрі, тобто на балконі чи вулиці і якщо це робитиме дитина, то обов’язково під наглядом батьків! .

3. За допомогою текстурного гелю. Він не просто прикрасить пазл, а ще і зміцнить його. Цей спосіб фарбування трішки складніший, але він того вартий. Покрийте пазл текстурним гелем та дайте йому висохнути. Потім добряче огляньте, чи не з’явились тріщини. Якщо вони є, то зробіть маніпуляцію з покраскою ще один раз, тепер тріщин точно не буде. Дочекайтесь, коли він висохне і можете сміло розфарбовувати або під час того, як він сохне, прикрасити глітером!

Складайте пазли та розфарбовуйте їх із задоволенням! Будемо сподіватися, що наші поради будуть вам корисні! А нам буде цікаво почитати ваші відгуки про те, який варіант ви обрали для себе та побачити ваші розфарбовані роботи!

З нетерпінням чекаємо фото ваших робіт! Відправити їх можна на нашу сторінку facebook або на пошту [email protected]

 

Складайте пазли, проводіть більше часу з родиною та будьте щасливі! З повагою, команда Daisy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The maximum upload file size: 50 МБ.
You can upload: image, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other.